خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

– تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۲- جهت عضویت و صدور کارت عضویت در باشگاه مخاطبان، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.

۳- ثبت نام و عضویت در باشگاه مخاطبان به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.

۴- مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.

۵- قراردادن کارت عضویت و نام کاربری باشگاه مخاطبان در اختیار شخص دیگری تخلف و باشگاه مخاطبان مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .

۶- پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده باشگاه مخاطبان نخواهد بود.

۷- چنانچه عرضه‌کننده کالا یا خدماتی از ارائه خدمات و تخفیف اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد.

۸- برگشت از خرید تابع ضوابطی است که در بخش مربوطه به اطلاع می رسد.

۹- قیمت، تخفیف و سایر شرایط مرتبط به هر پیشنهاد به اطلاع اعضاء محترم می رسد و این شرایط بدون اعلام رسمی از طریق سایت و کانال اطلاع رسانی غیر قابل تغییر خواهند بود . بدیهی است در صورت عدم استفاده از پیشنهاد در زمان تعیین شده وجه مربوطه قابل استرداد نمی باشد.

۱۰- تضمین کالا و خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا و خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود.

۱۱- در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات باشگاه مخاطبان، اعضای باشگاه مخاطبان می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از باشگاه مخاطبان، کارکنان یا عرضه کنندگان کالا وخدمات اقدام نمایند.

۱۲- باشگاه مخاطبان این حق را دارد که در هر زمان و پس از تسویه با اعضا، فعالیت های سایت باشگاه مخاطبان را متوقف نماید. در این صورت اعضا حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

۱۳- یکی از مهمترین عوامل ارتقای باشگاه مخاطبان نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد،باشگاه مخاطبان این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

۱۴-باشگاه مخاطبان و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیر فته‌اند.

۱۵- مسئولیت عرضه کنندگان کالا و خدمات مطابق مفاد قرارداد فی مابین خواهد بود.

۱۶- اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید مانند باشگاه مخاطبان باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد اما باشگاه مخاطبان مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و…) نخواهد داشت.

۱۷- تولید، خرید و فروش تخفیف ها  بدون مجوز از باشگاه مخاطبان ممنوع بوده و متخلفین مطابق قوانین تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت .