خانه / مطالب ویژه / طرح عضویت رایگان باشگاه مخاطبان اشکذرنیوز ویژه رمضان

طرح عضویت رایگان باشگاه مخاطبان اشکذرنیوز ویژه رمضان

?«خرج کم و خرید زیاد» را در #طرح_ویژه_رمضان باشگاه مخاطبان اشکذرنیوز تجربه کنید!

اشکذر نیوز: همزمان با فرارسیدن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) #ثبت_نام باشگاه مخاطبان در طرح ویژه رمضان از تاریخ ۵ تا ۱۲ خرداد به صورت #رایگان انجام می شود.

?در این طرح به با شعار «خرج کم و خرید زیاد» در حال اجرا است، مردم مناطق اشکذر، رضوانشهر، رستاق، خضرآباد، فیروزآباد و شهر زارچ می توانند با ثبت نام در این طرح از خدمات #تخفیف ۴ تا ۵۰ درصدی ۲۲ فروشگاه شهرستان اشکذر و یزد بهره مند شوند.

?مزیت برای شهروندان و فروشگاه ها

?باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز با هدف ارائه خدمات تخفیف گروهی برای شهروندان و #خرید_ارزان از بهمن ۹۶ با دریافت نماد الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرده است و این باشگاه ضمن ارائه خدمات به شهروندان، صاحبان کسب و کار و فروشگاهها نیز با در این باشگاه ضمن خدمات #تبلیغات_هدفمند و کم هزینه و مشتریان جدید و وفادار به دست خواهد آورند.

?همچنین باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز در ایام و مناسبتهای خاص اقدام به فروش های ویژه می کند و در این طرح فروشگاه ها بدون هزینه بالای تبلیغات محیطی اقلام مورد تخفیف خود را از طریق سامانه پیامکی، کانال اطلاع رسانی و سایت باشگاه به مشتریان اعلام می کنند که تاکنون این فروش های ویژه در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه انجام شده است.

?روش های ثبت نام

?شهروندان می توانند با مراجعه به #سایت باشگاه به نشانی اینترنتی http://club.ashkezarnews.ir یا با مراجعه حضوری از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی ۳*۴ به دفتر سایت اشکذر نیوز (اشکذر ابتدای بلوار مهدیه) ثبت نام خود را به صورت رایگان انجام دهند.

تلفن های تماس: ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸-۰۳۵۳۲۷۲۰۵۱۰?

همچنین ببینید

فروش ویژه فلش مموری OTG

ردیف مدل نوع ظرفیت قیمت فروش برای اعضا قیمت اصلی گارانتی رابط ۱ فلش مموری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *