خانه / درباره ما

درباره ما

مردم مناطق اشکذر، رضوانشهر، رستاق، خضرآباد، فیروزآباد، زارچ و شهر یزد می توانند با ثبت نام در این طرح از خدمات تخفیف ۴ تا ۵۰ درصدی  ۲۲ فروشگاه شهرستان اشکذر و یزد (لیست فروشگاهها)  بهره مند شوند.

مزیت برای شهروندان و فروشگاه ها

باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز با هدف ارائه خدمات تخفیف گروهی برای شهروندان و خرید اقلام مورد نیاز به صورت ارزان از بهمن ۹۶ با دریافت نماد الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرده است و این باشگاه ضمن ارائه خدمات به شهروندان، صاحبان کسب و کار و فروشگاهها نیز با در این باشگاه ضمن خدمات تبلیغات هدفمند و کم هزینه و مشتریان جدید و وفادار به دست خواهد آورند.

http://club.ashkezarnews.ir/wp-content/uploads/2018/01/hamkaran.jpg

همچنین باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز در ایام و مناسبتهای خاص اقدام به فروش های ویژه می کند و در این طرح فروشگاه ها بدون هزینه بالای تبلیغات محیطی اقلام مورد تخفیف خود را از طریق سامانه پیامکی، کانال اطلاع رسانی و سایت باشگاه به مشتریان اعلام می کنند که تاکنون این فروش های ویژه در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه انجام شده است.

 

روش های ثبت نام

شهروندان می توانند با مراجعه به سایت باشگاه به نشانی اینترنتی http://club.ashkezarnews.ir یا با مراجعه حضوری از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی ۳*۴ به دفتر سایت اشکذر نیوز (اشکذر ابتدای بلوار مهدیه) ثبت نام خود را با پرداخت مبلغ  ۲ هزار تومان انجام دهند.

تلفن های تماس: ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸-۰۳۵۳۲۷۲۰۵۱۰