خانه / مطالب ویژه / انواع عضویت باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز و مزایا

انواع عضویت باشگاه مخاطبان اشکذر نیوز و مزایا

عضویت نقره‌ای:

این نوع عضویت برای مخاطبان که با #ثبت‌نام در سایت و یا از طریق مراجعه به دفتر سایت فعال می‌شود و اعضا از مزایای استفاده از تخفیف فروشگاه‌های طرف قرارداد و دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند و در قرعه‌کشی مسابقات عکس و .. نیز از امتیاز ویژه برخوردارند.

?عضویت طلایی:

مخاطبانی که علاوه بر عضویت، اقدام به ارسال خبر، عکس و فیلم و همکاری با این پایگاه خبری می‌نمایند و این اعضا علاوه بر استفاده از مزایای عضویت الماسی (تخفیف از فروشگاه‌های طرف قرارداد) از #هدیه_روز_تولد و #تخفیف_بالاتر نسبت به اعضای نقره‌ای در دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

?عضویت الماسی:

بالاترین سطح عضویت که ویژه مخاطبانی است که به‌طور منظم در هفته ۷ ساعت با سایت همکاری دارند این افراد علاوه بر از استفاده از مزایای ۲ عضویت قبلی از تخفیف بالای ۵۰ درصد و در برخی موارد از #تخفیف_۱۰۰_درصدی دوره‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

?همچنین علاوه بر دریافت ? هدیه روز تولد از ?بن‌های #خرید_رایگان در مناسبت‌های خاص و اردوهای فرهنگی تفریحی رایگان بهره‌مند می‌شوند و همچنین با احصا شرایط موردنظر سردبیر پایگاه خبری اشکذر نیوز برای ارسال خبر، عکس و فیلم #حق_زحمه یا حق تحریر دریافت می‌نمایند.

همچنین ببینید

فروش ویژه فلش مموری OTG

ردیف مدل نوع ظرفیت قیمت فروش برای اعضا قیمت اصلی گارانتی رابط ۱ فلش مموری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.